Новинки

Про нас

Київська Міська Ростерія поєднує в собі всі проміжні етапи підготовки кавового зерна з ферм різних куточків світу, щоб кава могла потрапити до вашого горнятка ранкового заряду бадьорості.Ми закуповуємо зелене зерно преміум та спешіалті сортів, обсмажуємо його і продаємо, як гуртом, так і в роздріб.

Один з головних принципів компанії – Працюй з кращими! Роби краще! Це підтверджується співпрацею з тільки перевіреними постачальниками зеленого зерна. Зерно смажимо на ростері зі світовим ім’ям – Giessen.

Не менш важливу роль в процесі обсмажування грає людина, а саме обсмажчик. Ми піклуємося про якість та стабільність кожної поставки зерна клієнту, тому в кінці кожного дня він капить (дегустує) партію перед відправкою кави на склад, де зерно вилежується, щоб пройти процес дегазації (виходу кисню).

Маючи багаторічний досвід на кавовому ринку, KYIV CITY ROAST обсмажила вже тисячі тон кави преміум та спешіалті сортів. В нас ви завжди можете купити свіжу каву!


Для бізнесу

Якість роботи кавового обладнання – це невід’ємна частина процесу приготування кави.

Для власників бізнесу KYIV CITY ROAST надає обладнання в оренду* та на продаж. Також компанія займається сервісним обслуговуванням всього обладнання, що не менш важливо. Адже часто доводиться наосліп шукати майстрів і чекати їх приходу днями.

KYIV CITY ROAST без перебільшень має найбільший сервіс і штат виїзних техніків, які можуть вирішити маленькі і великі проблеми з обладнанням, від заміни гумки в групі до ремонту розриву теплообмінника.

*обладнання в оренду надається безкоштовно за умови покупки від 20 кг на місяць.

Оренда

У KYIV CITY ROAST працюють відділи роздрібних та гуртових продажів, а також інтернет-магазин для придбання спешіалті-зерна додому або в офіс з безкоштовною доставкою від 0,5 кг.

Менеджери завжди зможуть проконсультувати, як правильно приготувати придбане зерно, як саме обрати вірний сорт кави до ваших вподобань, ступінь помолу чи обсмаження для будь-якого способу приготування – у чашці, турці або кавоварці. В Україні такий сервіс – скоріше виключення з правил. Крім цього кожен бажаючий може записатися на безкоштовній капінг кави, де його індивідуально ознайомлять з кожним видом зерна та продемонструють обладнання.

Новини

Відновлення кур'єрської доставки по Києву з 6 червня 2022 року

З понеділка 6.06.2022 відновлюємо адресну доставку по Києву. Адресна доставка замовлень від 0,5 кг кави нашими кур'єрами по Києву – безкоштовна і здійснюється у робочі дні на адреси, які розташовані не далеко від метр…

Увага: З 25 лютого 2022 р нові умови доставки!

Замовлення: -від 500 грн: доставка НП на відділення безкоштовна. - до 500 грн: доставка НП по тарифах перевізника. - Київ: доставка замовлень кур'єрами лише у робочі дні лише на адреси біля метро (до 15 хв пішки) : …


зв'язатися