Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2020

Administrator

Наймасштабніша виставка FoReCH вже багато років займає провідні позиції, оскільки саме цей івент задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa.
FoReCH – це унікальна можливість заявити про себе, знайти нових клієнтів та встановити довгострокові перспективні бізнес-контакти.
Особливістю FoReCH є участь провідних компаній галузі та програма ексклюзивних майстер-класів, освітніх семінарів і лекцій, що сприяє розвитку ринку ресторанно-готельного сектору в Україні.
Експозиція кави на FoReCH! За останні кілька років культура споживання кави в Україні значно зросла, а з нею постійно зростає і конкуренція на кавовому ринку. FoReCH є найкращим майданчиком для забезпечення конкурентної переваги гравцям кавового ринку. Саме на цій виставці представлено найкраще обладнання, інвентар, аксесуари, посуд для того, щоб обсмажити, заварити та подати бездоганну каву. Також на FoReCH вас чекає весь спектр кавового зерна, професійні інгредієнти для створення кавових напоїв від кращих виробників.
Найактуальніша інформація про виставку на сайті www.forech.kiev.ua та на сторінці у фейсбук www.facebook.com/InternationalForech

Share this
Related articles:

Three new specialties

We have three special novelties: Honduras Pietras Negras (omni), Ethiopia Aricha (filter) and Ethiopia Idido (espresso)

More details

Our brand-new coffee shop

We opened a coffee shop in the hall of the Golden Gate metro station (Zoloti Vorota) 🙌🏻 We are open from 7 to 21 on weekdays and from 8 to 21 on weekends ☕️ Come for a cup of coffee with a cake, buy grain or ground coffee, have a cup of cappuccino and take a walk around old Kyiv 💙 Here is a link to us on the map https://goo.gl/maps/dfRQGFddkmkjhiVV7 Instagram coffee shop https://www.instagram.com/kava_nashogo_mista/

More details
Contact us