ТОВ Київська Міська Ростерія (Kyiv City Roast) – це приватне сертифіковане обсмаження кави, ми живемо своєю роботою і це не метафора, адже в нашій компанії працює вся сім’я, починаючи від процесу виробництва і сервісу, закінчуючи менеджментом і логістикою. Ми з кавою вже понад 7 років, і використовуємо наш досвід для стабільної якості продукту і сервісу.
Для нас важливі не тільки продажі, а й кавова культура, тому ми започаткували та розвиваємо платформу з розвитку кавових знань Coffee Estate.

Для кав’ярні зручність роботи з нами полягає у:

– постійній наявності широкого асортименту свіжої стабільно обсмаженої кави, а для найвибагливіших ми можемо підібрати сорт та профіль обсмаження,

– у нас ви платите чесну ціну за каву та отримуєте ще купу бонусів – безкоштовну оренду кавового обладнання чи сервіс вашого, безкоштовну доставку у день замовлення чи на наступний, гнучка система знижок для постійних клієнтів,

– менеджери та відділ технічного обслуговування на зв’язку 24\7,

– наші клієнти автоматично стають підписниками першого і єдиного друкованого журналу про каву Coffee Estate,

– ми підвищуємо кваліфікацію не тільки нашої команди, а й піклуємось про ваших співробітників – в нашій Школі бариста можна пройти навчання на професію бариста чи підвищити навички.

П’єте каву вдома чи в офісі? – Ми підберемо сорт та помел саме для вашого способу приготування. У нас більше ніж 20 сортів кави з Центральної Америки, Африки й Азії, а також чай, какао та аксесуари для приготування кави. І приємний бонус для всіх – безкоштовне відправлення кави, ще у день замовлення, в будь-який куточок України. Досвід роботи дає нам можливість говорити з клієнтом однією мовою, будете ви заварювати каву в кемексі чи в чашці.
Нам довіряють понад 2000 тисяч постійних клієнтів, серед яких чемпіони з приготування кави, власники мереж кав’ярень та ті, для кого кава – незмінний щоденний ритуал.
Для нас однаково важливо купляєте ви каву додому чи маєте мережу кав’ярень, принцип роботи компанії «працюй з найкращими, виробляй найкраще», цикл виробництва охоплює всі етапи кави «від зерна в чашку», ви можете потрапити до нас на виробництво та самі переконатись в цьому або замовити безкоштовну дегустацію в кав’ярню чи офіс за телефоном 068 36 444 05.