Loading...

Cavalry rental

about

Професійне обладнання для приготування кави в оренду БЕЗКОШТОВНО за умови покупки щомісячного обов’язкового об’єму нашої кави:

  • Комплект професійна кавоварка та бункерна кавомолка – 20 кг кави з нашого оптового прайсу*;
  • Комплект професійна кавоварка та кавомолка прямого помолу Fiorenzato – 30 кг кави з нашого оптового прайсу*;
  • Оренда додаткової кавомолки + 10 кг кави з нашого оптового прайсу*;
  • Оренда лише кавомолки прямого помолу Fiorenzato - 15 кг кави з нашого оптового прайсу*;
  • Оренда фільтр-кавоварки – від 5 кг кави в місяць, в залежності від класу кавоварки. В наявності фільтр-кавоварки: Бравілор Бономат, Вілфа, Бемор*;
  • Оренда кавомолки під фільтр – 5 кг кави з нашого оптового прайсу*.

Взявши у нас комплект професійного кавового обладнання в оренду Ви отримаєте: безкоштовну установку обладнання, налаштування помолу і температури; сервіс обладнання (чистка, професійна консультація і ремонт), свіжообсмажену каву преміум сортів; безкоштовну доставку кави.

Оренда кавомашини в офіс.
Для офісів ми пропонуємо німецькі кавові автомати Franke. Franke – бездоганна німецька якість за приємною ціною!
1 кг кави = приблизно 111 порцій кофе.
Для офісів на 25 – 40 осіб гарний вибір – повністю автоматичний каво-апарат Franke Pura, який зварить повний спектр напоїв, включаючи латте, капучино, макіато, еспресо, американо та інші. Він пропонується в безкоштовну аренду за умови покупки 10-ти кілограмів свіжообсмаженої кави.

about
about

Якщо ж у вашому офісі від 40 до 100 осіб, тоді Franke Spectra S – це оптимальний варіант для вас. Ідеальне і швидке приготування кавових напоїв. Безкоштовна оренда за умови покупки 20-ти кілограм кави на місяць.
Для великого офісу (більше 100 співробітників) – чудовим рішенням буде суперавтомат бізнес-класу Franke Spektra FM. Професійне приготування всієї лінійки кавових напоїв. Сучасний стильний дизайн. Суперавтомат для приготування кави останнього покоління. Оренда від 30 кг кави на місяць.
*Наявність суперавтоматів та професійного кавового обладнання на момент оформлення договору оренди уточнюйте індивідуально у вашого персонального менеджера.