Loading...

About us

About us

Київська Міська Ростерія (Kyiv City Roast) – унікальний сертифікований кавовий проект, що поєднує в собі всі проміжні етапи підготовки кавового зерна з різних куточків світу. Наша амбітна команда з багаторічним досвідом роботи щодня працює над кожною зерниною кави з метою досягнення її неповторного смаку. Наша цінність полягає у використанні тільки високоякісного зерна, дотриманні міжнародних стандартів обсмажки та доставки свіжообсмаженної кави до споживача у найкоротші строки.

Ми пропонуємо найкращі кавові рішення для направлень HoReCa, забезпечення офісів та поціновувачів домашньої кави. Для своїх клієнтів ми обрали найкращих постачальників кавових зерен з Центральної Америки, Африки й Азії, вивчили та допрацювали унікальні рецепти, вдосконалили технології їх смаження та фасування і створили сервіс, який забезпечує всіх кавоманів унікальної кавою преміум-класу з гарантованою швидкою доставкою.

Запорука нашого сталого успіху – це насамперед довіра наших клієнтів. Сьогодні ми забезпечуємо якісною кавою більше трьох тисяч постійних клієнтів. Нашому досвіду роботи та професіоналізму довіряють власники кав'ярень та офісів, чемпіони з приготування кави, бариста та вибагливі домашні кавомани. Для нас однаково важливо – володієте ви мережею кав’ярень чи просто щоденно кайфуєте від ранкового стаканчика кави у себе вдома, ми будемо любити та піклуватися про вас нарівно!


Наше виробництво

Ми щоденно смажимо каву на власному сертифікованому виробництві, що дозволяє отримувати високоякісну каву в зернах свіжого обсмаження за найкращою ціною. Цикл виробництва охоплює всі етапи обробки кави «від зерна до чашки». Наша компанія отримала міжнародну сертифікацію харчового виробництва завдяки дотриманню світових стандартів обсмаження та обробки кави, професіоналізму фахівців та контролю якості на всіх стадіях виробництва. Ми радо запрошуємо Вас до Kyiv City Roast на безкоштовну дегустацію, де Ви зможете доторкнутися до культури споживання кави високої якості та на власні очі переконатися в професійному підході до справи, яка заряджає та надихає нас кожен день.


For business

Обираючи каву Kyiv City Roast для вашого бізнесу, ви отримуєте:

 • справедливу ціну;
 • обсмажку на найкращому світовому обладнанні;
 • широкий ассортимент досконало обсмаженої кави з дотриманням всіх стандартів;
 • індивідуальний підбір профілю обсмажки для кожного сорту;
 • експертну консультацію щодо блендування, вибору сорта зерна та профілю обсмаження;
 • бонуси у вигляді безкоштовної оренди кавового обладнання чи сервісу вашого;
 • безкоштовну та швидку доставку у день замовлення по Україні;
 • гнучку систему знижок для постійних клієнтів;
 • технічне обслуговування 24/7;
 • безкоштовну оренду кавоварок і кавомолок за умови покупки від 20 кг на місяць кави свіжого обсмаження компанії Kyiv City Roast;
 • автоматичну підписку друкованого журналу Coffee Estate;
 • навчання у школі бариста.

Для офісу

Якісна кава в сучасному офісі є проявом турботи про співробітників та іміджевою складовою будь-якої компанії. Ваші клієнти і партнери також гідно оцінять ваш вишуканий смак у виборі бездоганної кави, якою ви їх частуватимите на зустрічах та переговорах. Саме тому замовити добірну каву в офіс – це найкраще рішення для вашої компанії. На додаток до нашої неперевершеної кави ви маєте можливість орендувати компактну та функціональну кавову машину, яка приготує вашим співробітникам збадьорюючий еспресо або капучіно не гірше ніж бариста.


Для дому

Для більшості з нас ранкова чашка улюбленої арабіки стала невід'ємною і найприємнішою частиною дня та єдиним джерелом драйву та бадьорості. Досвід роботи та бездоганне знання своєї справи дає нам можливість говорити з клієнтом однією мовою. Саме тому ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант профілю та помелу для отримання ідеальної кави в залежності від її сорту, способу приготування, а також особливостей кавомашини. Якщо ви кавоман-початківець, який нещодавно долучився до культури кавоваріння, ми з радістю поділимося з вами секретами приготування кавових напоїв, допоможемо підібрати помел та аксесуари для приготування найсмачнішого еспресо в домашніх умовах. Ми турбуємося про наших клієнтів, тому завжди доставляємо каву безкоштовно, постійно оновлюємо її асортимент та створюємо індивідуальну систему лояльності для кожного.


Кавоманія

Ми активно популяризуємо культуру споживання кави на теренах України. Наша пристрасть до цього неймовірного напою вилилася у прагнення ділитися своїми знаннями, досвідом та майстерністю, саме тому ми створили унікальну платформу з розвитку кавових знань Coffee Estate та єдиний в Україні друкований журнал про каву. Наша компанія постійно підвищує кваліфікацію своєї команди, партнерів та всіх, хто бажає опанувати професію бариста. Саме з цією метою Київська Міська Ростерія заснувала власну школу бариста, де можна поглибити та вдосконалити свої теоретичні і практичні знання з кавової науки та оволодіти омріяною професією.